Rezervace on-line

Uživatel:
Heslo:
 
Zaregistrovat - Nemůžete se přihlásit?

Otevírací doba

Ne – Čt   13:00 – 24:00
Pá – So  13:00 – 01:00


Bowling & Billiard Dejvice
Praha 6, Bílá 6
vchod ul. Kolejní

Dejvická Devítka

 

Termín a čas konání:

další bude...


17:00 nulté kvaifikační kolo (12 hráčů)
18:15 první kvaifikační kolo (12 hráčů)
19:30 druhé kvalifikační kolo (12 hráčů)

 

Herní systém:

 • Odehrány budou 4 hry klasickým způsobem na jedné dráze
 • Do semifinále postupuje 12 hráčů při účasti nižší než 36 startujících, při vyšší účasti postupuje do semifinále 18 hráčů. Semifinále se hraje na 2 hry, které se přičítají k průměru dosaženému v kvalifikaci.
 • Do finále postoupí vždy 6 nejlepších hráčů, kteří odehrají další jednu hru, o konečném pořadí rozhodne součet her semifinále a finále.

Ceny za umístění:

 • Cena pro vítěze kvalifikace a nejlepší ženu
 • Hráči na prvních třech místech obdrží ceny následovně: 1. místo 1200 Kč, 2. místo 800 Kč, 3. místo 400 Kč
 • Cena pro první nepostupující
 • Za každou „třístovku" získá autor cenu
 • Za první nához 200+datum, tzn. 202b. získá autor sekt Chenet

Pořadatel turnaje a přihlášení:

Startovné:

 • 390,- Kč, (re-entry (opakovaný start) 200,- v případě, že bude volné místo)

Mazání:

 • před 1. kvalifikačním kolem standartní house 40stop
  před semifinále cca v 20:30 standartní house 40stop

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky turnaje 4. listopadu 2012

Tentokrát si do Dejvic našlo cestu 25 hráčů, což je za posledních pár měsíců výrazně nejvíc. Kvalifikaci vyhrál Tomáš Kadlčík s celkovým součtem 911, což je průměr asi 228 a stal se tak favoritem číslo jedna. V semifinále pozici největšího favorita přebrala Kateřina Edelmannová, která zahrála dvě velice slušné hry, Lucie Žabková, které jen o 3 kuželky uteklo devítkové tříkilo, a hlavně Zdeněk Žabka, který to tříkilo hodil a ještě k tomu přidal hru 278. Do poslední hry tak šel na prvních dvou místech rodinný klan Žabků, přičemž Zdeněk měl náskok přes 100 kuželek. Lucce se poslední hra vůbec nepovedla a propadla se až na 4. místo. Cenou útěchy pro ni může být titul nejlepší ženy turnaje. Třetí místo obsadil celou dobu vyrovnaně hrající Jan Řezníček. Na druhou příčku se výbornou poslední hrou vyhoupnul Dan Chládek, zástupce místního Tréninkové centra mládeže.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky turnaje 26. srpna 2012

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky turnaje 1.července 2012

Červencová devítka plná restartů měla dramatické semifinále i finále. Pořadí se měnilo jako na houpačce, kromě prvního místa, to prakticky celý turnaj držel Pepa Colon. Prémie za 201b. padla 2x, ale první byl Vláďa a tak si odnesl šampus. Gratuluji vítězům, ale také Světlaně ke krásnému umístění !
Mějte se, zdraví Tomáš

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky turnaje 20.května 2012

Třetí květnovou neděli to v Dejvicích na devítce padalo, 3x 300, vybraná i prémie za 200+datum :-) Ještě, že má Vláďa tak silné paže jinak by ty výhry snad ani neunesl, no snad se rozdělí s Janou :-D

Mějte se hezky, a na začátku léta nashledanou, Tomáš

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky turnaje 22.dubna 2012

Dubnová devítka s tradičními účastníky zopakovala březnového vítěze. Přesto, že si Petr stěžoval, že dlouho nehrál. A to k vítězství přidal ještě prémii za 200+datum.

Děkuji Vám všem za účast !!
Tomáš

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky turnaje 25.březen 2012

Zřejmě kvuli krásnému počasí se nás nesešlo moc, ale alespoň byla dramatická zápletka ve finále. Za zmínku stojí výkon Zdeňky Balcarové, která postoupila do semifinále jen o fous, ale výbornými náhozy v semifinále stáhla ztrátu cca 150b. na první příčky a nakonec vybojovala 2.místo o 1bod před Ivem a Vláďou, kteří dělili 3. místo. Gratuluji Petrovi, který po dvou 3. místech konečně turnaj vyhrál !

 

Děkuji Vám všem za účast !!
Tomáš

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky turnaje 19.února 2012

Únorová devítka měla velmi vysokou úroveň i napínavý závěr. 300vka sice nepadla, ale 3x k ní bylo velmi blízko. Např. vítěz kvalifikace Petr Povola hodil 19 striků v řadě. Náhozy, které většinou v pohodě stačili na postup, včera končili daleko za 12. místem. Prémii za 200+datum trefil Jirka Hájek, ale bohužel se nepřihlásil a já to přehlédl, takže máte u mě Jirko schovaný na příští turnaj 1/2 krt. energy drinku Cocaine. Finále bylo napínavé a nic nebylo rozhodnuto, protože ztráta 5. na 1.místo byla jen 25b., a taky se pořadí na bedně zamýchalo. Bezchybnou hrou se postupně na vrchol proházel Zdeněk Balcar, který o svém vítězství rozhodl právě až ve finále. Gratuluji !

Děkuji sponzorovi za věnované ceny a Vám všem za účast !!
Tomáš

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledky turnaje 15.ledna 2012

První turnaj v novém roce měl velmi solidní úroveň. V kvalifikacích padlo dvakrát 300b. - Olda a Dominik. Bylo k vidění i několik dalších vysokých náhozů, i bez 9tkových X, jako třeba Petr Povala 255b. nebo Dominik 249b. Výborné výkony v semifinále a trochu nervózní finále posadilo na bednu dvě ženy !! Hoegaardeny za 215b. zustaly bez majitele, tak jsem Vám je spravedlivě rozdal ;-)

Děkuji sponzorovi za věnované ceny a Vám všem za účast !!
Tomáš

 

Výsledky turnaje 4.prosince

Druhá adventní neděle byla ve znamení rekordů a mládí !! V kvalifikacích padlo hned třikrát 300b. - Táňa, Ludvík a Petr Povala. Tyto výkony jim samozřejmě výrazně pomohli k postupu do semifinále a Petrovi k vítězství v kvalifikaci. Lahev Ferneta "Z" za 200+datum si odnesla Helena Mojková, která na něj měla asi obrovskou chuť, protože musela k dosažení 204b. hodit v desátém kole 2x žlábek :-D Gratuluji vítězi, ale především Kristýnce i Petrovi, kteří na stupních vítězů vystřídali ostřílené borce ;-)

Děkujeme sponzorovi a všem za účast a těšíme se s Vámi na viděnou po novém roce !!
Tomáš a Jakub

 

Výsledky turnaje 6.listopadu

Již tradiční setkání hráčů v nedělní podvečer v Dejvicích opět ovládly staré známé firmy. Ludvík Filípek tentokrát na místě prvním, Táňa Špirková druhá a zároveň nejlepší žena. Na třetím místě pak další ze stálic turnaje - Ivo Drážný, kterému v poslední hře vypověděly službu boty... Láhev šampaňského za nához 200 + datum si odnesl Jan Doubrava, který byl o tři hry rychlejší, než jeho žena Květa a Pavel Kafka, který 206 hodil také. Příští turnaj, poslední v tomto roce, se hraje 4. prosince, srdečně zveme všechny a pokusíme se trhnout rekord v návštěvnosti, otevřeny na obsazovačkách jsou 4 rundy a od příští sezony nás čekají změny v odměnách i zavedení nových cen. Těšíme se na vás v Dejvicích!

Na viděnou se těší Kuba a Tomáš.

 

 

Výsledky turnaje 2.října

Říjnová Devítka byla poznamenaná souběžně hranými jinými turnaji, přesto si k nám našlo cestu 17 hráčů. Kvalifikaci ovládl suverénně Pepa Gruncl, který si do semifinále nesl hru ve výši 252. Solidní start a náskok před Ivem Drážným a Ludvíkem Filípkem. Prvním nepostupujícím se stala Danica Kafková, ale jeden zástupce z rodiny v turnaji ještě zůstal. Naopak posledním postupujícím byla minulá vítězka Terezka Špirková. Že to je někdy nahoru a dolu ukazuje i to, že minule druhá Kristýna Filípková tentokrát skončila poslední. V semifinále se stalo jen jedno překvapení, nakonec prvním nepostupujícím byl Jan Fryčer, nováček turnaje, a vyrovnaným výkonem se stal šestým finalistou Roman Erben. Ve finále pak už ovšem kralovali ostřílení matadoři. Vítězem se stal Ludvík Filípek před Ivem Drážným, třetí místo nakonec zbylo o pouhou jedinou kuželku na Pepu Gruncla, nejlepší žena - už tradičně - Táňa Špirková tentokrát jiné ocenění nepřidala a zůstala čtvrtá.

Na viděnou se těší Kuba a Tomáš.

Výsledky turnaje 11.září

Jméno turnaje: Tereza Špirková, vyhrála kvalifikaci, semifinále, ve finále sice druhá, ale na celkové vítězství to stačilo. Doufám, že na večeři do The PUB půjde s nějakým klukem a ne s mamkou, která už tam několikrát byla :-) 300vka nepadla žádná, nejvyšší nához Honza Řezníček 266b. Nához 200+datum padl celkem 3x, ale první byla Šárka Sahulová a brala tedy sekt. Malý tip na závěr: chcete-li skončit na bedně, kupte si Opel Astra, ty čtyři pasažéři, kteří s ním přijeli skončili všichni do pátého místa.

Výsledky turnaje 7.srpna

Suveréním vítězem kvalifikace opět Táňa, (v The PUB už je jako doma) následována Jirkou Leskotou a Ivo Drážným. Vyzdvihl bych výkon Pepi Pelikána, který na minulém turnaji skončil s průměrem 175 poslední a dnes v kvalifikaci 4. místo (průměr 214 b.) a postup až do finále!!  300vka nepadla žádná, nejvyšší nához měl Jirka Leskota 277 b. Prémie za 200+datum náleží Pavlovi Kafkovi, ale přehlédl jsem to, tak máš Pavle sekt máš schovaný za barem :-) Krásně dramatické bylo finále, do kterého šel Ivo s náskokem pouze 5ti kuželek a oba ve finálové rundě strikovali až do 7. framu, pak ale Táňa nedohozem darovala vítezství Ivu Drážnému.

Výsledky turnaje 3.července

Účast na turnaji byla zcela jistě poznamenána prvním týdnem prázdnin a nastávajícími svátky... Suveréním vítězem kvalifikace byla Táňa, jedna ze dvou žen, s velkým náskokem před Tomášem Hánlem, který ale laťku v semifinále neudržel. Naopak Jarda Fifka opakoval solidní hry a ze třetího místa v kvalifikaci dotáhl snažení až na první místo.

Výsledky turnaje 22.května

Prvním individuálním turnajem na novém bowlingu v Dejvicích se stala místní devítka, sponzorovaná Fernetem Z. Na centrum si našlo cestu celkem 31 hráčů, to je na první turnaj slušné číslo. Po třech kvalifikačních rundách a čtyřech hrách se čekalo na to, kolik bude potřeba na postup do semifinále, nakonec to bylo těsné a z postupu se radoval Viktor Schön, naopak pouze o nához nepostoupila Jitka Pokorná. Dvě semifinálové hry, které se přičítají k průměru z kvalifikace určily finálovou šestici, první nepostupující měl na kontě 589. Ve finále byla jediná žena, taktéž autorka jedné ze dvou třístovek v turnaji, Táňa Špirková, nakonec se umístila šestá, ale odnesla si ocenění za nejlepší ženu. První místo si bezpečně pohlídal Ludvík Filípek, který zvítězil o víc jak padesát kuželek před Jirkou Žežulkou. Třetí nakonec skončil Ivo Drážný. Ti všichni si odnesli finanční prémie, Ivo ještě prémii za vítězství v kvalifikace, které také oceňujeme. Poslední cenou byla láhev nového Fernetu Z za první nához, který odpovídá 200+datum turnaje - bylo to 222 a šťastným autorem byl Martin Šnábl.

Diskuze

comments powered by Disqus

Copyright ©2011 - Bowling&Billiard Dejvice